Vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo sistemų montavimas, priežiūra ir remontas.
Vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo sistemų montavimas, priežiūra ir remontas.

Šilumos siurbliai, kondicionieriai

Oro kondicionavimas leidžia kontroliuoti patalpų oro temperatūrą, drėgmę, švarumą ir pasiskirstymą, mažina neigiamą poveikį sveikatai. Visi mūsų kondicionieriai tiekia švarų ir sveiką orą, sukuria komfortišką aplinką ir užtikrina optimalią patalpų temperatūrą. Pirminio oro valymo anglies filtrai naikina bakterijas ir nemalonius kvapus, o papildomi sulaiko dulkių daleles, bei šviežina orą.

Sieniniai

Oras-oras šilumos siurbliai yra paprasčiausias ir ekonomiškiausias sprendimas patalpoms šildyti, panaudojant lauko ore esančią energiją. Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius. Oras-oras šilumos siurbliai gali būti diegiami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, tiesa, šiai sistemai labai svarbi vidinių įrenginių sumontavimo vieta, kad oro srautai kuo efektyviau pasiskirstytų erdvėje.

Oras-oras šilumos siurblius paprasta sumontuoti tiek naujos statybos, tiek senesniuose būstuose (individualiuose namuose ar butuose). Dėl komforto ir nedidelių sąnaudų tai yra idealus sprendimas papildyti jau esančią vandeninę šildymo sistemą (kieto ar skysto kuro, dujinę, elektrinę ir kt.).

Šilumos siurblys / kondicionierius

Kasetiniai

Oras-oras kasetinis kondicionierius/šilumos siurblys yra kompaktištas, lengvas lubinis įrenginys - idealus sprendimas patalpų šildymui ir vėsinimui .

Šilumos siurblys / kondicionierius

Kanaliniai

Kanalinis šilumos siurblys /kondicionierius yra beveik nepastebimas, nes vidinės įrenginių dalys montuojamos į kanalus po lubomis.

Šilumos siurblys / kondicionierius

Grindiniai

Grindinis oras-oras šilumos siurblys/kondicionierius yra subtilaus dizaino, įleidžiamas į sieną. Gali būti montuojamas palėpėse, kuriose yra skliautuotos sienos.

Šilumos siurblys / kondicionierius

Multi split

Multi Split iki 8 įrenginių prie vieno išorinio įrenginio, kurie užtikrins, kad skirtingose patalpose vasaros metu pavyks išlaikyti gaivą, o žiemos metu – malonią šilumą.

Šilumos siurblys / kondicionierius (iki 5 vidinių)